NOVÝ MODEL PRESTIGE 550 S - NOVÁ PŘEDSTAVA COUPÉ PODLE PRESTIGE

MAXIMÁLNÍ POHODLÍ NA PALUBĚ

Nový model PRESTIGE 550 S rozvíjí koncepci vytvořenou pro jachty express, jejichž řada začala modelem PRESTIGE 500 S. Model PRESTIGE 550 S byl představen v listopadu loňského roku na exkluzivní víkendové show PRESTIGE Weekend. Celosvětový debut ho pak čekal na veletrhu lodí Düsseldorf Boat Show.

UNIKÁTNÍ KONCEPCE

Motorové jachty typu coupé z dílny společnosti PRESTIGE nabízejí velký obytný prostor, který se celý rozkládána jedné jediné úrovni. Široké dveře ho spojují s kokpitem, zakrývá ho posuvná střecha na elektrické ovládání. Díky kombinaci těchto prvků se model PRESTIGE 550 S ideálně hodí na cesty v jakýchkoliv zeměpisných šířkách. Na rozdíl od tradičních motorových jachet typu express totiž umožňuje pohodlné cestování v jakémkoliv počasí.

 SLUNEČNÍ PALUBA NA POSUVNÉ STŘEŠE – DALŠÍ INOVACE ZNAČKY PRESTIGE

 Luxusní flybridge s posuvnou střechou přístupný po schůdcích je prvkem, který byl na jachtách této velikosti použit vůbec poprvé. Je krytý plátěnou střechou a propojený se sluneční terasou velikosti XXL, která nabízí další prostor pro odpočinek během plavby i při kotvení.

KOKPIT, VE KTERÉM SI UŽIJETE SLUNCE I MOŘE

Díky velkorysým rozměrům kokpitu jachty PRESTIGE 550 mohli designéři do prostoru umístit pohodlné lehátko.Na požádání lze kokpit dovybavit sluneční střechou na elektrické ovládání. Z kokpitu je přímý přístup do kajuty na zádi lodi. Moře si nejlépe vychutnáte z velké hydraulické koupací platformě na zádi, která rovněž slouží k umístění nafukovacího člunu.

Technická specifikace

Délka lodě:17,92 M
Šířka lodě:4,79 M
Ponor:1,17 M
Výtlak plavidla:17.450 KG
Výtlak pri plném zatížení:23.640 KG
Maximální rychlost:31 KN
Cestovní rychlost:24 KN
Motorizace:2 x Cummins QSC 8,3L
Objem palivových nádrží:2.200 L
Objem vodných nádrží:800 L
Počet kajut:3+1
Počet lužek:6+1
Kategorie:B-12 / C-14
Návrh & design:J&J DESIGN, JP CONCEPTS, GARRONI DESIGN

Mám zájem