LODĚ  Express line 

PRESTIGE 500 S

PRESTIGE 500 S 

 

Model Prestige 500 S svými vlastnostmi dokonale zapadá do filosofie značky Prestige: pyšní se čistým designem, skvělou plavbyschopností, jednoduchým a elegantním stylem a prostorností. Díky netradičnímu uspořádání prostoru mohla být na lodi postavena samostatná kajuta pro majitele, která je na jachtách délky do 50 stop vskutku neobvyklým prvkem. Model Prestige 500 S nabízí veškeré pohodlí běžné pro mnohem větší motorové jachty, a proto ve své třídě nemá konkurenci.

Výraznými designovými prvky této velké jachty typu coupé jsou pohodlný salon zakrytý velkou otevírací střechou a posuvné dveře na zádi vedoucí do prostorného kokpitu s garáží na člun. Salon i kokpit jsou na stejné úrovni. Jachty v provedení coupé jsou vhodné především pro cestování a odpočinkové plavby v plavební sezóně (na rozdíl od jachet se shrnovací střechou, které jsou určeny především pro denní projížďky). Mohutná konstrukce trupu byla navržena tak, aby jachta dosahovala co nejvyšší rychlosti při současné maximální účinnosti paliva a aby zároveň splňovala požadavky prvotřídní plavbyschopnosti. Maximální účinnost paliva zajišťuje motor Volvo s pohonem IPS 2. Díky širokému trupu zužujícímu se do špičky tvaru „V“ jachta splňuje všechny požadavky na rychlost, stabilitu a pohodlí na palubě.

Jachta Prestige 500 S se může pochlubit čistým a moderním stylem vyznačujícím se jednoduchou, nenásilnou elegancí. Vysoká, mohutná konstrukce lodi s okny charakteristického tvaru je pro značku Prestige typická a jachty Prestige jsou díky ní okamžitě rozpoznatelné. Inovovaný design modelu Prestige 500 S je postaven na využití velkých skleněných ploch. Mezi jeho nezaměnitelné prvky patří například elegantní shrnovací střecha s originálním okrajem, nebo tvary bočních okének a čelního skla. Dokonalou harmonii obytného prostoru podtrhuje velká shrnovací střecha dosahující až do půlky moderně řešeného kokpitu. Model Prestige 500 S vyniká nad ostatními jachtami na trhu svou přirozenou, nadčasovou elegancí, a proto obstojí i v silné konkurenci.

 

Život na palubě jachty Prestige 500 S usnadňuje uspořádání veškerého obytného prostoru na jedné úrovni.

Prostorný salon ve tvaru písmene U má ze všech stran okna, a může se díky tomu pochlubit panoramatickou vyhlídkou a dostatkem přirozeného světla. Posuvné skleněné dveře a velká otevírací střecha slouží k tomu, abyste si pobyt na moři mohli maximálně užít. Kuchyňka na zádi je umístěná mezi dvěma hlavními obytnými plochami – salonem a kokpitem, a skvěle tak zapadá do celkového plánu uspořádání paluby. 

Kajuta pro majitele lodi je vybavená vlastní toaletou a sprchou a navíc splňuje dvě velmi důležitá kriteria: má samostatný přístup ze salonu a je velmi prostorná. Díky širokým oknům, stylově zařízenému interiéru a vybavení, je prostor kajuty mimořádně pohodlný.

Hlavním prvkem prostorné kajuty pro hosty je dvojlůžko, jenž lze přestavět na dvě samostatná lůžka. Kajuta disponuje vlastní toaletou, která je přístupná i ze salonu.

Ve třetí kajutě jsou dvě samostatná lůžka. Lze je spojit v jedno dvojlůžko, nabízející daleko větší pohodlí než lehátka, jež jsou běžným standardem vybavení třetích kajut. 

 Na palubě se nachází prostorný kokpit, splňující všechny požadavky na venkovní obytný prostor. Sousedí s vnitřním salonem a kuchyňkou, s nimiž je propojen prostřednictvím posuvných dveří. Při maximálním zasunutí všech tří panelů dveří se místnost kokpitu spojí se salonem, a přirozeně ho tak prodlouží. Kokpit je otevřený, ale celý jeho prostor je možné zakrýt skládací střechou. Další zasunovací střecha se nachází na sluneční palubě na přídi, která je vybavena polohovatelnými opěrkami pro čtení.

 

Technická specifikace

Délka lodě:
15,20 M
Šířka lodě:
4,50 M
Ponor:
1,02
Výtlak plavidla:
13.500 KG
Výtlak pri plném zatížení:
18.200 KG
Maximální rychlost:
30 KN
Cestovní rychlost:
25 KN
Motorizace:
2 x Volvo Penta IPS 600
Objem palivových nádrží:
1.300 L
Objem vodných nádrźí:
640 L
Počet kajut:
3+1
Počet lužek:
6+1
Kategorie:
B-12 / C-14
Návrh & design:
J&J DESIGN, JP CONCEPTS, GARRONI DESIGN

Fotogalerie Exterier

Fotogalerie Interier

Layout

Vizualizácia

Ceník